e-Ticaret Tasarım Ofisi

Farklı tasarım çözümleri ile Tema Kişiselleştirme, Premium Temalar, Özel Tasarım ya da Kendi tasarımınızı entegre ile rakiplerinizin önünde olun!
e-Ticaret Tasarım Ofisi

Tasarım Ofisi Çözümlerine Gözatın

PREMIUM TEMALAR

 
15.750
11.500
Sizi Arayalım
Çok sayıda Premium temadan bir tanesini edinerek, daha farklı görünüm ve fonksiyonlar elde edebilirsiniz. Premium temalarımız mobil (responsive) uyumlu ve yeni nesil tasarım öğelerini içermektedir.

Farklı Görünüm

%100 Mobil Uyumlu

Yeni Nesil Tasarım

Banner Tasarımı

TEMA KİŞİSELLEŞTİRME

 
16.750
12.500
Sizi Arayalım
Premium temalarımızdan seçeceğiniz bir tema size özel olarak kişiselleştirilir. (Premium tema ücreti fiyata dahildir) Renk tonu, istediğiniz bir alanın kaldırılması, banner tasarımı ve ihtiyacınız doğrultusunda 1 adet logo çalışması hazırlanır.

Renk Değişimi

Banner Tasarımı

Alan Ekleme / Çıkarma

1 Adet Logo

ÖZEL TASARIM

 
26.500
23.500
Sizi Arayalım
Özel tasarım hizmetiyle kurumsal kimliğinize, sektörünüze ve taleplerinize yönelik size özel tasarımlar çizilir. 2 alternatif tasarım seçeneği beğeninize sunulmaktadır. Onay verdiğiniz tasarım e-ticaretofisi Yazılımına entegre edilir.

Sadece Size Özel

Rakiplerin Önüne Geçin

Sektörel Tasarım

3 Adet Logo

TASARIM ENTEGRE

 
23.750
15.500
Sizi Arayalım
Tarafınızdan bize iletilecek olan .psd ya da .ai formatında hazırlanmış olan çizimler e-ticaretofisi yazılımına entegre edilir. Çizilen tasarımların responsive uyumluluğunun olması gerekmektedir.

Sizin Tasarımınız

%100 Mobil Uyumlu

Benzersiz Entegre

Banner Tasarımı

Çevrimiçi  

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?